AFGELAST GOSA Provinciale Lenteontmoeting O.V.L.

Ontmoetingsmoment voor GOSA-leden Oost vlaanderen. I Middagmaal

Locatie

De Pinte 9840 Pintestraat 29 Domein Begonia

Optreden van Wim Claeys met het thema " Gentse liedjes en verhalen "
In dit liedjesprogramma neemt Wim u mee op een tocht doorheen de Gentse Liederenschat.
Wim kent massa’s Gentse volksliedjes en weet van elk liedje de oorsprong en de sappige details die hij in geuren en kleuren vertelt.

Aansluitend receptie en middagmaal.

Mogelijkheid tot wandelen in het parkbos van De Pinte.

Praktisch

Doelgroep
Senioren
Voor wie?
Iedereen
Prijs
36.00

36,00 € per persoon

Inschrijven

Gelieve in te schrijven bij uw Gewestelijke GOSA verantwoordelijke
.Gewest Aalst : Eddy De Backer eddy.de.backer@scarlet.be Tel. 0499/163669 Gewest Deinze: Eric De Vogelaere eric.de.vogelaere@skynet.be Tel. 09/2827775 Gewest Dendermonde : Norbert Janssens norbert.janssens@scarlet.be Tel. 09/3675806
Gewest Eeklo-Zelzate : Georges De Roo georgesderoo@skynet.be Tel. 0495/299554
Gewest Gent : Laurent Lippens laurent.lippens@gezinsbond-ovl.be Tel. 09/3575564
Gewest Oudenaarde : Paul Van Schoorisse paul.vanschoorisse@skynet.be Tel. 055/499157
Gewest Waasland : Annie Brijs annie.brijs@telenet.be Tel. 03/7741909
Gewest Zomergem : Hendrik Raes raes.hendrik@gmail.com Tel. 09/3726046

Heeft u nog vragen? Contacteer ons.

Word monitor op speelpleinwerking WENTEKA

Wil je monitor worden deze zomer op speelpleinwerking WENTEKA klik dan snel hieronder op de link om je te registreren.

Zin om te helpen?

Sofie vertelt over de vrijwilligers van de Gezinsbond. Over hun talenten, hun activiteiten, hun plezier en hun gedrevenheid.

Onze sponsors

Meer activiteiten

Wo Apr 01
Locatie

Denderwindeke

Zo Apr 19
Locatie

Denderwindeke